• muharrem incenin polise küfür etmes

  22.
  Şimdi ak trollerin anlamadığı bir durum var, bunlar siyasetçidir, biz ise bunları destekleyenlerizdir, bize düşen doğrularını ve yanlışlarını yorumlayıp söyleyebilmektir.
  Sizin eksikliğiniz budur siz desteklemiyor, tapıyorsunuz reis reis diye secde ediyorsunuz, fakat normal insanlar destekledikleri siyasiler hata yaptığında şu şekilde yorum yapıyor.
  Okuyun öğrenin;
  Kendisine yakışmayan bir uslup ve cümle silsilesidir, eğer adamsa arayıp o polis memurundan herkesin önünde özür dilemelidir. Sonuçta polis gayet nazik bir uslüp ile kendisine cevap vermiş sayın ince ise; kasımpaşa’lı kabadayı siyasetçiler gibi şirretçe karşılık vermiştir. Onaylamıyor ve kendisini kınıyoruzdur. Kendisine oy verecek bir seçmen olarak net bir şekilde söylüyorum ki bu hitabetle en fazla 1 sefer oy alabilir seçmenden.
  ... li rojhilate dile min
 • şu an dinlenilen şarkının en vurucu dizesi

  464.
  Benden bir ruhsuz yaratmayı
  Nasıl başardınız?
  Benden bir hissiz yaratmayı
  Nasıl başardınız?
  ... li rojhilate dile min
 • kaliteli insanlar neden çoğunlukla yalnızdır

  38.
  Yalnızlık günümüz toplumlarında bir eksiklik değil bir tercihtir. Zira insanlar kalabalıktan beslendikleri ve sürekli olarak insan tüketimi yaptıkları için çevrelerinde yeni insalar görmeye ihtiyaç duyarlar buda haliyle günümüzde insanların yalnız kalabilme ihtimallerini ortadan kaldırır. Zira etraflarında sürekli kalabalık arayan başka bireyler bulunmaktadır.
  Yalnızlığı tercih eden kişiler ise kendi kendine yetebilen, üretme ve düşünme çabasında olan diğer insanlara göre daha fazla evrilmiş ve kendini geliştirmiş kişilerdir, bunların sentetik kalabalıklara değil, üretmeye düşünmeye ve sorgulama yaparak, kendileri ile yüzleşmeye ihtiyaçları vardır. Mevcut yalnız kitle bu denli gelişmiş ve evrilmiş olunca bunun neticesinde diğer insanlardan daha kaliteli oldukları sonucuna ulaşmak kaçınılmazdır.
  Yani insanlar geliştikçe ve düşündükçe tercihleri değişir ve başka insanlardan değil kendilerinden beslenebilecek kapasiteye ulaşırlar. Buda bu tip insanların neden yalnız oluşlarını açıklar.
  1 ... li rojhilate dile min
 • ciddi ilişki

  159.
  insanların genel olarak gayrı ciddi oldukları 2000 li yıllarda, yaşanması zor olan ilişkidir. Bir defa insanların psikolojik yapıları günümüzde ciddiyete uygun değildir. Ülkemizde Gevşeklik had safhada iken “ciddi ilişkiler kurulmasını beklemek” ütopya gibi bir durumdur.
  3 ... li rojhilate dile min
 • tayyip kaybederse ne olur

  22.
  Hayırlı uğurlu olur.
  3 ... li rojhilate dile min
 • 15 sene önce evlerde fırın yoktu

  61.
  Sayın cumhurbaşkanı nın kesinlikle hafıza ile ilgili problemleri olduğunu gösteren durumdur, kafası karışmıştır.

  zira 20 yıl öncesini dahi çok net hatırlıyorum Diyarbakır daki evimde, fırında vardı, buzdolabıda vardı, klimada vardı, derin dondurucuda vardı, ki kaldıki o zaman bunlar olmasa bile bunları gelen akp iktidarı halka dağıtmadı! halk çalışıp kendi parasıyla aldı, alırkende bir ton fazla ve luzumsuz vergi ödeyerek devletin başındakilerini zengin etti.

  Bu devlet 1 yılda ispanya’dan daha fazla vergi topluyorsa ve kendini savunmak için sade ama sadece “bizden önce evlerde fırın yoktu” diyorsa bu halka hakarettir.
  ... li rojhilate dile min
 • benden önce istanbulda su yoktu

  17.
  Bunun sonu “benden önce istanbul’da müslüman yoktu” demeye kadar gidecektir. Zira anladığımız kadarıyla atış serbestir.
  ... li rojhilate dile min
 • muharrem ince yazar olsa alacağı nick

  19.
  Son reis bükücü.
  -1 ... li rojhilate dile min
 • muharrem incenin gece kulübünde yakalanması

  26.
  Evde oturup haram paraları sıfırlayacağına, gecelere akıp şişeleri sıfırlasındır.
  1 ... li rojhilate dile min
 • ben seninle soğan ekmekte yerim diyen kız

  177.
  Henüz hiç denk gelmediğim kızdır, chicken mushroom dan kötüsünü yerim diyeni görmek nasib olmamıştır. Belki bir gün karşılaşırızdır.

  En son ortak arkadaş vesilesi ile tanıştığımız bir kızla taksimde bir mekanda içtik, eğlendik, çıkışta “ acıktığını” söyledi. Bende istiklal’de hazzo pulonun içinde hemşerilerimin 21 ocakbaşı var oraya gidelimmi diye sordum, hanım kızımız kabul etti, gittik. Diyarbakır’lı tanıdık garsonlardan biri geldi sipariş almaya, kendisi garsona “fettucini alfredo istiyorum” deyince rezil oldum tabi, yan masamızda ki bebek gibi ingiliz turist kız; rakı ile ciğer kebabı yerken bizim konyalı kız, ocakbaşında fettucini alfredo istiyor. Çelişkinin kralı yaşandı resmen.
  Zaten ordan sonra bir daha görüşmedik kendisiyle. Hali hazırda standartlar bu kadar yüksekken zordur soğan ekmek yerim diyen kız zor.
  1 ... li rojhilate dile min
 • tayyibin damadı bakan olmak için ne yaptı

  10.
  Redhack tarafından yayınlanan alışveriş listesine göre; sağlam bir oyucak arşivi yapmış.
  2 ... li rojhilate dile min
 • yiğit bulut

  2074.
  mevcut iktidara yalakalık yapan, omurgasız çok kiralık kalem vardır lakin bu adam yalakalığa cidden boyut atlatmıştır. zira az önce yıllarca yalakalık yaptığı eskiden güle oynaya spikerlik yaptığı medya kuruluşları için “ben medya baronlarının kanallarında savaştım” diyerek türk halkının hafızasına ve aklına resmen küfür etmiştir. ayrıca yıllardır yazılarını belki bu adam bir halt biliyordur da ben ön yargı ile yaklaştığım için göremiyorumdur kaygısı ile zaman zaman okurum fakat yıllardır aynı şeyleri farklı kelimelerle yazar yazar durur.
  kuvvetle muhtemel kapasitesi yetersiz olduğu içindir bu durum.

  Ayrıca şuanki konumunu da medya baronları diyerek salladığı aydın doğan ın bacanağı olan kayınpederine borçludur. Yani eş durumundan gazetecidir kendisi sadece...
  1 ... li rojhilate dile min
 • mit olduğu düşünülen yazarlar

  12.
  Mit i bilmem lakin jit in yani jandarma istihbarat teşkilatı sözlük, forum gibi yerlere üye olup, deli gibi takip ettiklerine askerlik yaptığım dönemde katıldığım bir kursta tesadüfen görmüşlüğüm vardır. Ayrıca burdaki it kopuk gibi kullanmazlar o bilgisayarları, yazılım mühendisleri gibi kullanırlar. Bilginiz olsun.

  Ayrıca yok öyle bir kurum, kapatıldı falan demeyin boşa, değil dış istihbarat; jandarma içinde ikk tedbirleri uygulanıyormu diye bile sürekli kontrol yapıyorlar.
  -3 ... li rojhilate dile min
 • 45 kilo olduğu halde çok kilo aldım diyen kız

  51.
  Fiziği ile ilgili iltifat, kilo almadığına dair tastik, onay, bekleyen sürekli “yoo canım ne kilosu çok iyisin, çok güzelsin” repliği duymayı bekleyen ilgi şeyi arsızı kızdır. Kasıtlı şekilde provake edilip “aaa evet bu ara çok aldın” denmesi gereken kızdır. Bu şekilde refleks verdikten sonra siz bir daha karşınıza bu söylemle kesinlikle gelmeyecektir.
  1 ... li rojhilate dile min
 • bir osmanlı padişahını söylemeden anlat

  89.
  1845 yılında imparatorluk ve halk yeni yeni sefaletle, yoklukla karşılaşmaya başladı ve 25 karısı, 43 çocuğu olan padişah kendi ülkesinin ve halkının durumu çok iyiymiş gibi irlanda’ya 5 gemiden oluşan gıda, ilaç tohum ve on bin sterlin gönderir. Ve ülkenin hala boğuştuğu dış borç olayı 1855 yılında kendisinin yaptırdığı sarayın maliyetleri ve saraydaki kadınların lüks düşkünlüğü yüzünden oluşan harcamaları karşılayabilmek adına ilk defa Avrupa ülkelerinden borç alarak sonuçlandı.

  (bkz: Dejavu)
  1 -1 ... li rojhilate dile min
 • aleyna tilki nin uyuşturucu kullanması

  42.
  Bu kafalar yüksek kafalar.
  ... li rojhilate dile min
 • türkiye nin yüzde 7 büyümesi

  23.
  1,258 trilyon dolar ihracat yapan
  350 milyar dolar dış ticaret fazlası veren,
  %4,9 işsizlik oranına sahip olan Almanya sadece %3 büyürken:

  147 milyar dolar ihracat yapan,
  70 milyar dolar dış ticaret açığı veren,
  %13 işsizlik oranına sahip Türkiye %7 büyüdüyse pardon ama birileri sizi fena halde kekle simitle kekliyor demektir.
  2 ... li rojhilate dile min
 • aşkı en kısa şekilde anlatmak

  195.
  aşk geç kalıp hiç bir zaman yetişememektir...

  bazen kaçan tren, bazense giriş saati geçtiği için
  “henüz kalkmadığı halde” sizi almadıkları uçaktır.
  2 ... li rojhilate dile min
 • kafaya sıkmak mı daha ölümcül kalbe mi

  64.
  kendi kuzeninin kafasına sıktıktan sonraki halini görmüş, ve 12 ga tüfeğe domuz kurşunu diye tabir edilen tek mermi koyup kalbine sıkmasına rağmen ölmemiş bir gençle bu konu üzerine uzun uzun konuşma fırsatı bulmuş biri olarak şunu söyleyebilirimki; kesinlikle doğru kalibre (cal) bir silahla ki benim tercihim en az 45 acp olurdu, doğru açı ile ki bu açı olayıda çok önemlidir, kafaya sıkmaktır. ayrıca kalbine sıkmasına rağmen ölmeyen malatyalı kardeşimiz ölmemiş ama iyileşene kadar ölmekten beter olmuştur.

  bu arada bir dip not olarak şunu söylemeliyim; ikisininde intihar nedeni aşık oldukları kızlardan ayrılmalarıdır.

  kafaya sıkmak mı daha ölümcül kalbe mi
  -2 ... li rojhilate dile min
 • akşener seçim için reklam parasını nereden buldu

  25.
  meral akşener’in kurmaylarının ve etrafındaki milletvekili adaylarının ülkenin en büyük inşaat firmalarının sahibi olan eski ülkücü karadenizlilerden oluştuğunu bilmeyen; ak troll paranoyasıdır.

  merak eden sözlükte başlık açacağına bir zahmet araştırır. bu adamların sattıkları dairelerin en ucuzunun bir kaç milyon tl den başladığını gören insan zaten paranın nereden bulunduğunuda anlayacaktır.
  1 -1 ... li rojhilate dile min
 • yeni şeyler getiriyorum