• sevgilisiyle el eleyken kız kesen erkek

  11.
  (bkz: pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
  1 ...
  #9108140 :)
 • eşrefpaşalılar

  46.
  fetoş un inceden kendi reklamını yaptırmak üzere cemaatteki kurmaylarına çekilmesini emrettiği film. bunun akabinde mehdiliğini de ilan eder yakında diye düşünmemize neden olur. * * *
  3 -10 ...
  #9108020 :)
 • fetullahçıların yüce amacı

  3.
  amaçsızlardır efendim, sadece ceplerini doldurabilmek için öyle sürü halinde takılıyorlardır.
  2 -2 ...
  #9107049 :)
 • bornova

  69.
  türkiye nin ab ye girebilme kriterlerine sahip olan tek nadide ilçesidir.
  zira insanların genişliği, rahatlığı, kimyasal kullanım oranı, sokak ortasında bile yiyişebilen çiftleri, alkol tüketim oranı, kavak yelleri tadındaki ilişkileri ile nevi şahsına münhasır ve güzel izmir'de sevemediğim tek yerdir.
  -4 ...
  #9107012 :)
 • sevgiliye yılışan karşı cins kanka

  2.
  (bkz: sevgiliye mesaj verme amacıyla kullanılan sözlük)
  1 ...
  #9103623 :)
 • ışık evleri

  60.
  çok uzun * yıllar önce; her ortamı merak edip, görmek için girip bir süre aralarında takıldığım lakin hiç hijyenik ve temiz yerler olmadığı için çok hızlı bir şekilde "geldim, gördüm, gidiyorum " hocam diye firar ettiğim evlerdir. hayır valla billa herkesin aynı kaptan yemek yemesi öldürücü ve kusturucu darbe olmuştur.
  1 ...
  #9103587 :)
 • eski sevgilinin facebook taki arkadaşlık talebi

  14.
  talep gelir sizde düşünmeden reddedersiniz!
  akabinde bir kaç gün geçer ve o eski sevgilinizden bu sefer telefon gelir, aradan 6 sene geçtiği için sesini tanımaz ve "kim olduğunu sorarsınız" eski sevgiliniz daha bir sinirlenir ve size "neden arkadaşlık teklifimi reddettin? arada o kadar hakkımız hukukumuz mu yoktu" diye ince bir demogoji yaparak carlayıp telefonu yüzünüze kapatır.

  sizde normal olarak vicdan azabı duyar ve nezaketen bir özür mesajı ile kendisini eklersiniz.
  3 gün sonra bomba cevap gelir. "ben sizin gibi birini tanımıyorum beyefendi beni neden rahatsız ediyorsunuz" ve ekleme talebinizi misillime amacıyla bu sefer o reddeder.

  böyle bir rezaletle karşılaşmamak için çözüm bellidir; eski sevgilinizin profilini bulup o sizi eklemeden önce siz onu engelleyin ki böylece ne sizi görebilsin, ne de ekleyebilirsin. *
  ...
  #9103498 :)
 • dünyanın en büyük yalanları

  24.
  kriz teğet geçti bizi hamdolsun. *

  mazot 1 ytl olacak.*
  1 -1 ...
  #9101593 :)
 • şehirler arası aşk yaşamak

  684.
  genelde yıl başlarına hava limanlarında, hatta şehirler arası otobüs yolculuklarında girmenize, bir kaç saatliğine görmek için 20 saat yol yapmanıza, o şehri o şehirde yaşayan bir çok insandan daha iyi öğrenmenize, aynı hosteslerle iki defa karşılaşıp tanışabilme şansına sahip olmanıza, otobüs firmalarının ofislerinde çalışanları bilet için aradığınızda size direkt adınızla hitap etmelerine, hafta sonunu yolda geçirip hiç eve uğramadan pazartesi işe gelmenize, iş yerinizde her daim yedek bir takım elbise bulundurmanıza, sahuru başka şehirde iftarı başka şehirde yapıp genelde orucu geç açmanıza, döndükten sonra ki gün ancak onlarca nescafe ve red bull içerek ayakta durabilmenize neden olan kısır döngüdür...
  1 -1 ...
  #9101519 :)
 • seri katil olmak için gerekenler

  59.
  psikolojinizi bozabilecek yetenek ile potansiyele sahip azimli bir eski sevgili, çok yakından tanıdığınız birinin kollarınızda can verişini izlemiş olmanız ve de ateist olmanız gerekir. **
  ...
  #9101193 :)
 • dövme yaptırılası sözler

  61.
  love is dead * *
  ...
  #9099436 :)
 • pes oynayan kız arkadaş

  20.
  yenilirseniz dilinden kurtulamayacağınız kız arkadaştır, bir anda o güzelliği, şirinliği, ciciliği gider, adeta ruhunu şeytan ele geçirmiş recep ivediğ'e döner kız. *
  ...
  #9097879 :)
 • eski sevgili bir eşya olsaydı ne olurdu

  35.
  dövme mürekkebi olurdu. zira derinin altına işlemiş gibi yıllar geçse bile çıkmıyor, sadece sizinle yaşlanıyor o kadar.
  (bkz: kuro sumi)
  ...
  #9097830 :)
 • ünlü markaların poşetlerini atmaya kıyamamak

  12.
  tikky diye tabir ettiğimiz kaşar kızlarımızın kendilerini; ellerinde pembe Victoria's Secret poşetlerle resimler çektirip daha sonra bu resimleri face te yayınlamaya zorunlu hissetikleri için yapmak zorunda oldukları eylemdir.

  hayır link verip; en az dört beş tanesini deşifre etmek farzdı şimdi ama neyse deyip allaha havale edelim
  ...
  #9097288 :)
 • üzeyir garih

  20.
  tarikat birlik kardeşlik ne halt ise benzeri oluşumların içinde en yapışkan, en takıntılı ve en eskisi olan dul kadının çocukları * tarafından öldürüldüğü ortağı ishak alaton gibi tırsak bir adam tarafından bile üstü kapalı olarak ifade edilmiş iş adamı.
  ...
  #9094360 :)
 • sevgilimle kalmama kızınca bıçakladım

  8.
  insanı evlilikten de çocuk sahibi olup bu devirde büyütmeye çalışma fikrinden de soğutan, hatta soğutmaktan öte midesini bulandıran klişe gazete haberlerinden bir tanesi daha.
  ...
  #9094164 :)
 • 2012 kurtuluş gemisinde yer alması gereken türkler

  44.
  (bkz: çağrı katre türkay)
  yazık öyle bir güzelliğe, gitsin ülkemizi en iyi şekilde temsil etsin. zira ülkemizde bundan daha güzeli yoktur.
  -1 ...
  #9090373 :)
 • 2012 de insanların yarısı yok olacak

  19.
  cemil ipekçi nin geçmişte kendini mesih ilan eden; deli ve aynı zamandan tarihteki en tehkileli musevilerden biri olan dönme sabetay sevinin torunu olduğunu düşünürsek eğer bu tür açıklamaları normaldir.
  1 ...
  #9089942 :)
 • beni ateşten onu çamurdan yarattın

  ?.
  faşistliğin ilk olarak şeytan da başlayan bir hastalık olduğunu bize gösteren cümledir.

  zira şeytan ile günümüzdeki faşist insanlar arasında pek bir fark yoktur, ikisi de ırkları ve varoluşlarında ki bir takım farklılıkları yüzünden; kendilerinin diğerlerinden daha üstün olduğunu zannederek ırk ayrımı yapmaktadırlar.
  5 ...
  #9089809 :)
 • dünyanın en güzel sesi

  116.
  tartışmasız glass harmonica sesi. delirtiyor falan deniyor ama siz bakmayın valla insanın kafasını da ruhunu da temizliyor resmen.
  ...
  #9073334 :)
 • yeni şeyler getiriyorum
  Advertisement