• tugba ozay in cezaevine girmesi

  6.
  takdiri ilahi dir efendim... (bkz: ilahi adalet)
  1 -1 ...
  #2111147 :)
 • ahmed arif

  35.
  diyarbakırlı olan ve iyi ki bu adamla aynı topraklardan geliyorum dememe sebep olan, cezaevindeyken ona suçunun ne olduğunu sorduklarında "bilsem ne olduğunu zaten o suçu işlemezdim ki" diyen ankara aşığı şair.
  3 ...
  #2105738 :)
 • musa nin gulu

  4.
  ister isa nın ister musa nın gülü olsun ama yeter ki bi gün o gül çankayanın gülü olmasın...
  (bkz: çankayanın gülü)
  ...
  #2105699 :)
 • bir ampul de sen yak

  6.
  ampulü fazla açık bırakmak doğru değildir ampul ısındıktan sora patlamdan önce onu kapatmak gerekir. zira bi süre sora o ısınan ampul kafanızın üstünde patlar.

  (bkz: anladın sen onu)
  1 -1 ...
  #2105688 :)
 • google earth de sevgiliyi aramak

  10.
  paranoya ve sırılsıklam aşık olma sonucu yapılan bir gençlik hatasıdır. durumla ilgili dalga geçmek pek haddime düşmemektedir! çünkü geçmişte bu olay maalesef tarafımdanda bi kere sevgiliyi değil ama eski sevgilinin yaşadığı yerleri görmek maksadı ile gerçekleştirilmiştir.

  gençlik hatası işte.
  1 -1 ...
  #2105656 :)
 • paris

  59.
  güzel ve görülmesi gereken bi yerdir. ama ben paris in yanında bi de hiltonu görmeyi tercih ederim.
  zira paris mi yoksa paris hilton mu derseniz eğer; tercihim tabiki paris hiltondur.
  3 ...
  #2099113 :)
 • öykü serter

  42.
  geçen yıl tesadüfen tanıştığım ve o olduğunu öğrenince bu mudur yani öykü serter dediğim televizyonda zeyna gibi görünen gerçekte ise adile naşit e benziyen ufak tefek ama fakat lakin sempatik bir hatun...

  önemli olan boyu değil işlevi diye düşünen arkadaşlar kendisine hayrandırlar.
  2 -2 ...
  #2098986 :)
 • sevmek mi güzel sevilmek mi sorunsalı

  31.
  eğer erkeksen senin için sevmek önemlidir sevilmek değil, zira ülkemizdeki erkeklerin çoğu platonik takılırlar. ama kızlar için sevilmek daha önemlidir çünkü genelde kızlar kendilerini köpek gibi seven insanlar tarafından sevildikleri takdirde severler...

  sevilmek için sevenler, sevdiklerini çok çabuk unutup gidebilenlerdir...
  3 -3 ...
  #2098388 :)
 • kerem doksat

  3.
  tam anlamıyla bir ekoldür. çok dürüsttür, çok kültürlü ve çok komiktir, onunla yarım saatlik muhabbet bile hayatınızda terapi sonucu iyileşmiş bi psikoloji sahibi olmanızı sağlar. gerçi bunu kerem beye söylediğinizde "iyi ozaman terapi bedelini hesabıma yolla bari" diyerek cevap verecetir ama buna değerdir.

  hoca tam bir beyefendi ve kültür abidesidir. her konuda konuşulabilinecek ve küfrederken bile nazik olmayı başarabilen müstesna bir şahsiyettir.

  bu arada bu tür sözlükleri yakından takip eder ve hakkında bi iftira yazıldığı taktirde dava açması için hemen avukatını arar; (ki bu olaya şahsım bizzat tanık olmuştur.)
  2 -1 ...
  #2094503 :)
 • behçet cantürk

  4.
  devletin; mafyayı kontrol edemediği insanların elinden alıp, kontrol edebileceği insanların eline verme projesine istinaden öldürülmüş bir babadır. hayatı boyunca kimseye eyvallah etmediği kendisini yakından tanımış olma sebebimle tarafımdan bilinmektedir. ona elindeki gücünü devlet vermiş, daha sonrada onu infaz ederek bu gücü elinden almıştır... ayrıca şeref timsali görünen günümüz siyasetçilerinden bi çoğunu büyük para yardımları yaparak o beslemiştir.

  her insanın doğrusu yanlışı günahı sevabı olduğu gibi onunda hem sevapları hemde günahları çoktur. sevapları için allah rahmet eylesin, günahları için allah taksiratını affetsin demekten daha doğru bişey yoktur.
  4 -8 ...
  #2094291 :)
 • cakici dan can dundar a tehdit

  5.
  geçmişte behcet cantürk isimli babadan; gazinoda ayağa kalkmaması sebebiyle dayak yemiş olan çakıcı'nın bugün kendini türkiye'nin kralı sanması sebebiyle sağa sola saldırışlarından biridir.
  (bkz: behcet cantürk)
  1 -1 ...
  #2094236 :)
 • bir kitap bitirdikten sonraki ruh hali

  31.
  kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi bi durum. *
  1 -1 ...
  #2093928 :)
 • yeni şeyler getiriyorum
  Advertisement